Od kilku dni dostaję dużo wiadomości z pytaniami: Co dalej z SRC?  Czy będą kolejne rundy? Wiadomo że wszystko rozbija się o tego nieszczęsnego Corona-wirusa. Sprawa była konsultowana zarówno z Kancelarią Prezydenta, Strażą Pożarną czy Policją i innymi służbami i Instytucjami.

Na chwilę obecną fakty są takie:

1️. Zaplanowana na 22.03.2020 1 Runda SRC nie odbędzie się w planowanym terminie. Odbędzie się w innym ale jeszcze nie wiem w jakim ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji.

2️. Lista zgłoszeń choć niepełna pozostaje otwarta. Wiem że nie wszyscy jeszcze skończyli swoje rajdówki szykować na sezon 2020. Jeśli ktoś z zawodników życzy sobie zwrotu wpisowego zostanie ono mu zwrócone w całości. Wtedy proszę o maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3️. Wszyscy widzimy że na każdym kroku są odwoływane imprezy sportowe i kulturalne i nie jestem w stanie powiedzieć ile to jeszcze potrwa. Należy się uzbroić w cierpliwość i liczyć że wszystko jak najprędzej wróci do 'normy'


Zorganizowanie takiej imprezy to duża odpowiedzialność, nie chcę mieć kogoś na sumieniu. Wolę przesunąć imprezę na inny termin, który będzie bezpieczny dla Nas wszystkich niż gdyby miało dość do sytuacji iż ktoś z Nas nieświadomie zarazi wszystkich i w najgorszym wypadku poniesiemy srogie konsekwencje przyczyniając się do rozwoju epidemii.

Zdrowie i życie najważniejsze, 'Szombry' pojadą w innym terminie.

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim zdrowia w tym trudnym okresie i uważajcie na siebie żebyśmy się spotkali znów na trasie SRC ! !

Piotrek